| matildy a întrebat:

Salutare vreau sa ma apuc de cintat, sa iau lectii de canto.dar nimeni nu ma sustine adica nu stiu ce reactie vor avea parintii daca le voi spune sa ma sustina ca sa imi indeplinesc visul, ma vor ajuta sau nu? va rog dati-mi niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Ei bine... in viata poti obtine multe daca muncesti. Dar vocea nu se inumara printre acele lucruri, daca tu crezi ca ai voce du-te si punele parintilor intentia ta, ce se poate intampla? incercarea moarte n-are si la urma urmei tu iti cunosti cel mai bine parintii ar trebui sa stii ce reactie ar putea avea.

6 răspunsuri:
| andrw1929 a răspuns:

Sigur ca te vor ajuta si te vor sustine doar sunt parintii tai!

| ONElena11 a răspuns:

Ar trebui sa iti urmezi visurile indiferent de parerea celorlalti

| nice67 a răspuns:

Daca crezi ca te inclini spre muzica, nu ezita sa le spui. straight face Vorbeste cu ei si vor intelege (in fond isi doresc fericirea copilului )happy.

| cristian100 a răspuns:

Cantat nu cintat laughing si se pune punct la sfarsit.

| lol5755 a răspuns:

In primul rand ai voce?

| ilymtfk08 a răspuns:

Te vor sustine mai mult ca sigur cand vor vedea ca esti cu adevarat talentat si ca-ti doresti cu adevarat sa faci acest lucru :* fi doar sincer cu ei :d bafta