| perfectman a întrebat:

Vreau sa va cer parerea. Eu sunt video blogger, dar intentionez sa ma apuc si de muzica, sa fac piese si cover-uri. Deci, acum va intreb, sa-mi fac canal de youtube aparte pentru asta, sau sa incarc totul pe canalul de video blogging?
Voi ce ati face?

5 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

As incarca totul pe acelasi canal. Din motive evidente, e mai simplu [ nu cred ca ai dry cooker sa scrii la 2 computere laughing ], asa faci mai multe subscribe, like-uri, alea alea.

| Liiiax99 a răspuns:

Eu mi-as face un Canal separat de cel cu blogg-uri.

| Anisia170 a răspuns:

Pe acelasi canal. Zi si tu cum te cheama sau un link ca veeau sa te vad te rog.

| TheTelemea a răspuns:

Fa-le pe amandoua in paralel(ai putea sa-ti faci si 2 canale), apropo, da-ne si noua un link cu ce faci.