| Daniel_Marius_1997_lCdN a întrebat:

Salutari prieteni, am o intrebare, daca plec la invatat ca operator la calculatoare, ce imi iese din asta? Adica mie imi plac calculatoarele dar este cautata pe piata muncii aceasta meserie? Sau anume de ce te poti angaja? Mai usor poti intra la Office sau ca manager etc?

1 răspuns:
| CodrutElian1990 a răspuns:

De regula pe majoritatea posturilor de munca la birou se cere cunoaterea operarii cu calculatorul. E un punct in CV de angajare.