| DaDaDaDa69 a întrebat:

Salutări TPU. În legătură cu admiterea la academie, în cazul meu la jandarmi, imi puteti da o data exactă cand se fac înscrierile? Dar un lucru cert. Fără să existe dubii.

4 răspunsuri:
| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Înscrierea se da atunci când alegi la ce liceu vrei sa mergi, din cate inainte de terminarea scolii alegi unde vrei sa mergi. Când alegi academie este nevoie de numele academiei, unde se afla(localitate si oras) si numele, prenumele tau+ CNP.

| Ionut231312 a răspuns:

In data de 23.07. 2019 intre orele 8-14 se face inscrierea la arma Jandarmi.

| DaDaDaDa69 explică (pentru Ionut231312):

Multumesc. E sigura informatia?

| Ionut231312 a răspuns (pentru DaDaDaDa69):

Foarte sigura, apare in regulamentul de pe site. Imi pare rau de late reply! happy