| M.Danny a întrebat:

Salutt... fratilor am nevoie de opinia voastra i ultimu meu an de liceu crying(
si trebuie sa ma decid unde sa merg mai departe am de ales intre universitatea tehnica la arhitectura( apropo.liceu meu are profill de arhitectura, ingineri ect.) si academia de politie bucuresti. ( ca la cluj se zice ca nu-i foarte indicat mergi la subofiteri. aa si am uitat sa mentionez ca sunt din cj. MS

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In locul tau as merge la arhitectura. Am auzit ca e fain acolo, dar am mai auzit ca se si intra greu. Plus ca meseria de arhitect e destul de banoasa. Doar tu poti alege. Si eu am o prietena care vrea sa dea la medicina, si nu se poate decide daca sa mearga la facultatea din cluj sau la cea din targu mures.