| anonim_4396 a întrebat:

Se face scoala la Spiru Haret? Cat de grele sunt sesiunile acolo? Intreb de curiozitate.
Funda.

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ceva se face dar reputia e cam indoielnica? Depinde cati bani ai de dat la examen pentru "bonus"

| gabicoo a răspuns:

Când ai examen la ID poți să vii cu un prieten! Dacă nu ajungi la examen prietenul poate să vină să de-a examenul în locul tău - obligatoriu cu buletinul tău!
În rest plătești taxa treci anul!

| anonim_4396 explică (pentru gabicoo):

Sa inteleg ca e cam ca la liceu? Adica profesorii dau note de trecere tuturor indiferent daca invata sau nu? Interesant.

| gabicoo a răspuns (pentru anonim_4396):

Important este să plătești taxa! Asta contează!

| RoCkKiD a răspuns:

Sa zicem doar ca nu se duce nimeni la Spiru Haret pentru calitatea actului educational sau pentru ca prezinta vreo dificultate...de orice fel.

Mergi acolo daca vrei o diploma fara sa vrei si cunostintele.