| oana_3673 a întrebat:

Se mai cauta ingineria chimica? ce parere avti de Facultatea de Chimie Aplicata si Stiinta Materialelor este o facultate buna merita sa dau? dau funda pentru cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

Eu am terminat chimia anorganica mai demult.
nu mai e intereta chimia. combinate nu mai avem, postur tot mai putine asa ca reorienteaza-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In prezent, cel putin, nu prea se mai cauta.Cunosc persoane care au facut aceasta facultate si, din pacate, eforturile lor au fost zadarnice.In concluzie, parerea mea este ca mai degraba ai alege altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una daca voi face facultatea in tara, voi face facultatea de limbi straine.O poti face fara probleme(nu ai decat de castigat de pe urma ei), cu atat mai mult in cazul in care vrei sa pleci din tara(iti va fi de mare ajutor in cazul asta).

| oana_3673 explică:

Ce facultate m-ati sfatui sa urmez?