Întrebare recomandată | ApTvFilms a întrebat:

Se merita sa fac facultatea la Cluj - Napoca? Cum sunt oamenii, orasul...etc?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, merita. Este un oras universitar, foarte frumos si curat. Bineinteles ca orice oras are si parti bune dar si rele.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Buna
Da, merita din plin. Ca sa te conving am sa iti marturisesc ca locuiesc in apropierea orasului Cluj-Napoca si de cate ori merg acolo ma duc cu drag. Totul este curat si modern. Majoritatea oamenilor sunt prietenosi. In oras nu te vei plictisi niciodata! Obiective turistice sunt multe... https://www.google.ro/......ps?/search aici linkul.
Facultatile sunt frumoase si bune, te sfatuiesc sa urmezi facultatea la Cluj!

| Ωmega a răspuns:

E unul dintre cele mai mari centre universitare din tara si tinde sa devina primul. Fiind oras universitari, e plin de oameni de tot felul, si avand in vedere cosmopolitatea asta, te vei intrega si tu fara probleme. Ai grija doar la chirii care tind sa fie mai mari ca in Bucuresti. Daca vei sta la camin, n-ai nici o treaba atunciwinking Succese.