| anonim_4396 a întrebat:

Merită să merg la științe sociale, chiar dacă nu sunt excelentă la fizică și la matematică și chimie sunt de 8-9?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Probabil ai vrut sa intrebi de stiinte ale naturii, nu de stiinte sociale.
La stiintele sociale matematica, fizica si chimia se fac la un nivel mai scazut.

| sierra1 a răspuns:

"Se merită" in ce sens? că nu vrei să faci școală sau că vrei să te faci analist de-ce-vrei-tu la emisiuni tv după aia și nu știi dacă o să știi să faci?