| Andreea37 a întrebat:

Se poate face facultatea de nutritie si dietetica la distanta?

4 răspunsuri:
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Este posibil sa nu se poata face aceasta facultate la distanta, deoarece nu se va lua in considerare cand te vei angaja pentru ca cea mai importanta este prezenta la o facultate la zi.Si mai ales ca tu ai decis sa urmezi aceasta facultate ce te poate ajuta sa devi chiar nutritionist, necesita prezenta zilnică ca sa poti intelege ce ti se preda nu numai ce ai de invatat din caietele altora etc.si sa te prezinti la examene.

| Andreea37 explică (pentru FoxyM):

Dar sunt zile in care ai putea sa lipsesti?

| FoxyM a răspuns (pentru Andreea37):

La cea de zi desigur! Poti dar incearca sa te ai bine cu profesorii

| farfuriaverdex a răspuns:

Cat pui aici intrebarea asta la care nu stie nimeni sa iti raspunda, nu este mai bine sa suni la sediul facultatii si sa intrebi? Este sursa cea mai sigura de informatii