| structura a întrebat:

Se poate intra in Armata Romana fara bacalaureat?

Răspuns Câştigător
| NicVal74 a răspuns:

Poti avea un salariu mediu de 1100ron plus norma de hrana 970 ron, in teatre de operatii ajungi usor faci raport la c-mandantul unitatii si pleci in perioada de pregatire de 6 luni dupa care pleci in teatru probe se dau si sportive si teoretice pe specialitatea care o ai.

4 răspunsuri:
| NicVal74 a răspuns:

Se poate intra ca sgp cu zece clase sau liceu fara bac

| structura explică (pentru NicVal74):

Si ce salariu poti avea? poti participa in teatrele de operatiuni(irak, afganistan)se dau probe sportive sau teoretice? te rog detaliaza primesti funda

| structura explică (pentru NicVal74):

Wow,credeam ca se castiga prost in armata romana dar vad se castiga bine acum am inteles de ce toti vor sa intre in armata.ms pentru raspuns

| NicVal74 a răspuns (pentru structura):

Poti avea un salariu mediu de 1100ron plus norma de hrana 970 ron, in teatre de operatii ajungi usor faci raport la c-mandantul unitatii si pleci in perioada de pregatire de 6 luni dupa care pleci in teatru probe se dau si sportive si teoretice pe specialitatea care o ai.

| Rusu_Alexandru_1997 a răspuns:

Nu, iti trebuie diploma de bac si media peste 9.49