| HarukoMariusDaniel a întrebat:

Seara buna TPU! Vreau sa incep sa citesc " Psihologie". Doresc, daca se poate si sunteti draguti, sa imi recomandati cate ceva big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Cu mare placere! Daca iti place si criminologia, iti recomand doua seriale geniale.Lie to me si Criminal minds. Spor la citit si la seriale!

8 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Iti recomand blogul www.personalitatealfa.com
Spre ex, ai acest articol:
http://www.personalitatealfa.com/......r-din-jur/
Te poti abona si urmari mai multe postari din partea psihologului respectiv sau poti discuta cu unul, in particular, despre propriile probleme, oricat de mici sunt acestea caci pot insemna mult pentru tine si altii. Cel mai bine inveti din propria experienta, fara sa te bazezi pe trairile altora si nu e nevoie de teorie pentru a intelege psihologia doar pentru tine.
Spor la invatat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google. sunt multi care scriu recenzii chiar

| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! Iti recomand Cartea Gesturilor.Este super interesanta daca te pasionează analiza comportamentala si ai multe de învățat happy

| HarukoMariusDaniel explică (pentru KinderBeeeib):

Un domeniu vast si interesant. Stiu, am mult de citit si invatat big grin de aici vine farmecul big grin Multumesc mult pentru recomandare!

| RAY a răspuns (pentru KinderBeeeib):

E pesudostiinta nu-i stiinta

| HarukoMariusDaniel explică (pentru Donsavas):

Chiar acum ma uitam la "Lie to me" big grin big grin big grin Multumesc mult!

| Donsavas a răspuns (pentru HarukoMariusDaniel):

Cu mare placere! Daca iti place si criminologia, iti recomand doua seriale geniale.Lie to me si Criminal minds. Spor la citit si la seriale!

| lexiploae a răspuns:

Citeste ceva de Dostoievski.