| anonim_4396 a întrebat:

Sincer, habar nu am in ce domeniu sa mă mai angajez. Am lucrat doar pe call center, dar parca mi s-a luat de atâta telefonat. Știu doar sa scriu și să mă exprim cum trebuie, cunosc limba engleza însă nu am folosit-o in cadrul unui job, o facultate, licență, mă rog astea le are mai toată lumea. Cred că m-aș descurca la un job la birou, dar nu știu ce domenii presupun o asemenea activitate

3 răspunsuri:
| Osneros a răspuns:

Ce stii sa faci? Daca nu stii mai nimic (si n-ai nici facultate sau alte certificari) n-ai sanse realiste sa te angajezi la ce job vrei, mai ales pe un salariu decent.

| Killa3463 a răspuns:

Recepționer Anglia

| Vaicedilema a răspuns:

Asigurări, imobiliare, HR,(aceste joburi mai implică și telefoane dar nu la nivel de call center) poate traduceri, șofer, ospătar.