| SingleForOne a întrebat:

Sincer, m-am săturat de toată lumea care tot cere ajutor pe la casă, cu bani, suport emoțional și altele. Eu sa fiu disponibil pentru toți, dar eu cand am nevoie, toata lumea cauta scuze sa nu se implice (se simte obosit, n-are chef, il doare spatele, se simte singur ca nu suna copiii sau nepotii, ocupat cu alte înțelegeri la cineva, etc).

Cum aș putea să învăț despre construcții în doar câteva zile, cât pentru reparări pe acasă?
Cofraj, ciment, mortar, etc. Am ceva de reparat pe acasă și nu vreau sa chem un meseriaș sau cunoscuți.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că poți învăța în câteva zile. Teoria diferă de practică. Eu mergeam vara să lucrez cu cineva care știe meserie și încă nu știu tot.