| xSwearr a întrebat:

Site-uri de facut bani reali usor stie careva?

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da.
Tranzactionezi pe burse, joci poker online, faci un site propriu de magazin online, de rulaj mare, etc.
Evident, la fiecare trebuie sa ai si bani de investit si fiecare are si riscurile proprii - mai ales daca nu te pricepi.

| minrest a răspuns:

Sa faci bani, sa-i faci usor, sa-i faci si de acasa, nu vrei cam multe? Banii se fac foarte greu, dar tu n-ai de unde sa stii, ca nu ai facut un franc.

| CuriousStuff a răspuns:

Tu crezi ca daca ar exista asa ceva s-ar mai duce cineva la munca? Am sta toti acasa si am face bani usor.
NU exista site-uri de facut bani usor.

| peperonies a răspuns:

Pai nu? ia uite ba erau siteuri de facut bani reali usor si eu ma duc la munca in fiecare zi ca fraeru.

| AnaBejenaru a răspuns:

Daedalus.Eu sunt membră de doi ani,am primit ceva bănuți,foarte puțini,dar cât să ies la un suc,la o prăjitură.Nu mă dor degetele să răspund la sondaje. Lăsând la o parte asta,eu completez sondaje, să îmi fac un moft, dar munca reală, aia îți aduce satisfacții, nu un site de pe care scoți bănuți o dată pe an.

| Desireღ a răspuns:

Presupun că o să apară răspunsuri de genul "banii nu cresc în copaci".
Nu e așa! https://www.instagram.com/p/BUMh79qAxCQ/?taken-by=juni.ro

Și ca să-ți răspund la minunata întrebare, nu știu, n-am încercat asta.

| deeeaqq a răspuns (pentru Desireღ):

20 kg de cireşe love struck

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Hai la cules.

| NoOne18 a răspuns:

Din pacate nu se poate face asta, am incercat si eu, marea majoritate sunt fake-uri, si site-urile reale te platesc cu foarte putini bani doar sa iti iei un meniu undeva odata pe luna, poti face bani din vlogging, blogging, afaceri dar e o munca destul de grea si trebuie si investitie, pe langa bani, iti ia o gramada de timp...

| Macovetchi_Octavian_1991 a răspuns:

Salut, eu personal folosesc metoda aceasta http://catcut.net/2Rg8 (venit pasiv din browser) pentru că nu trebuie să fac aproape nimic, dar ea nu este cea mai profitabilă. Pentru mai multe metode care plătesc real pentru muncă depusă online poâi trage cu ochiul aici, http://bani-pe-net.com/, eu aici am găsit această metodă.

| lauravaleria a răspuns:

Incercati si aici e mult mai simplu si bafta multa! https://ocmoney.win/3816453394269/