| CiocanN a întrebat:

Sper ca am ales bine locul publicarii.
As dori niste date depre examenul de absolvire la politie si as vrea sa stiu daca lipsa unei masele ar fi un incovenient la admitere.
Cat despre partea teoretica, aceasta se da din legislatie? sau pot primi de undeva toata partea teoretica necesara acestui examen.
Multumesc!

1 răspuns:
| TeckTonik997 a răspuns:

Tu vrei la incadrari directe? Gasesti tematica pe anuntul de concurs. La cat de pierdut pari, nu cred ca ai mari sanse daca nu te pui pe treaba si nu le scotocesti site-urile bine pentru teste ce s-au dat, materie etc si nu te pui sa inveti calumea.