| lenutza001 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste facultati in care este excluza matematica... dupa ce termin profil uman ce facultate mi-as putea alege?

5 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Educatie fizica si sport si ai putea sa-ti faci specializare pe kinetoterapie,limbi straine,jurnalism,teatru si film,psihologie, sociologie, sunt multe alege ceea ce ti-ar place tie

| lenutza001 explică (pentru katy):

Mmmm interesant!

| Christina a răspuns:

Istorie,geografie, sociologie, drept, asistenta medicala, asistenta sociala, terapie ocupationala, sport, marketing, resurse umane, Jurnalism, Cinematografie, teatru, relatii publice, filologie, medicina, relatii internationale, studii europene, biologie, medicina veterinara, psihologie, pedagogie, Pedagogia învăţământului primar şi preşcolar

| CHOIHYOMI a răspuns:

Litere, limbi straine, geografie, istorie.big grin

| lenutza001 explică (pentru CHOIHYOMI):

Nuuu numai nu storie si geografie.