| miyako012 a întrebat:

Stie cineva care este salariul unui casier la kfc, mcdonalds?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel m ai exact aflii cind te cheamă angajatorul la interviu, asta dacă vrei sa te angajezi la kfc. Dar tu vrei la kfc? sau la mc donalds? Salariul cred ca este minim pe economie, undeva la 1000 lei, poate o sa ai m ai putin in perioada de probă, că stii că inainte sa i ti facă carte de muncă, te tine o perioadă in probă, dar vei fii plătită pentru acea perioadă, dar cel mai sigur aflii asa cum ti am zis, de la angajator, el are raspunsuri oficiale, noi nu stim intrucit nu lucrăm in domeniu. Sanatate multă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti fată sau băiat? Ce vârstă ai? Mersi.

| Kreisegger a răspuns:

Salutare! Salariul la KFC SAU MCDonalds
este intre 800-900 pate chiar si 1000 de lei pe luna uneori mai primesti si bonuri de masa! Ca si bonus cand iti cumperi un meiu platesti cu jumatate mai putin!

Funda! happy

| alexfab33 a răspuns:

800-900 lei

| miyako012 explică:

In functie de ce variaza acest salariu?

| Timoşca_Andrada_Cecilia_1996 a răspuns:

La kfc pentru program de 8 ore/zi ai 1300 lei+bonuri de masa.