| sagetator a întrebat:

Stie cineva cate locuri sunt disponibile la academia de politie alexandru ioan cuza din bucuresti la ordine si siguranta publica? si cand se da psihologicul?

3 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Inca nu s-au afisat nr. de locuri, dar urmareste site-ul Academiei de Politie Al I. Cuza saptamana viitoare. Psihologicul se da de obicei prin luna mai.
http://www.academiadepolitie.ro/Facdepol/admitere/admitere.html

| itsnotmyname a răspuns:

Buna, inca nu se stie cate locuri vor fi disponibile pentru 2011, deci nu se stie nici cand se da psihologicul. Mai verifica pagina oficiala a academiei de politie, acolo vor anunta.

| Velek a răspuns:

Copii anul aceste slabe sanse sa se mai scoata locuri prin M.A.I,MApN, ANP, astia au inceput sa faca disponibilizari la greu cauza fiind lipsa banilor pentru salarii.