| conydraga a întrebat:

Stie cineva daca exista o firma in Brasov care sa angajeze SOFERI LIVRATORI?

Răspuns Câştigător
| thehope a răspuns:

Delaco...varul meu a lucrat acolo...sediul firmei e in brasov, insa are filiale si in alte judete. Incearca acolo, nu bag mana in foc ca mai face angajari, insa poti incerca.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunturile tuturor ziarelor, cu jocuri la asta ma refer sunt introduse in fiecare zi pe net, daca nu, cumparati in fiecare marti si joi anuntul de la A-z este cel mai complet ziar de anunturi, daca n-ati gasit nimic mergeti pe la fortele de munca la dv in Brasov, mergeti si la targurile de job-ri organizate in localitate, puteti merge si din firma in firma, pe la magazine vecinul meu asa a gasit si inca un post bun, succes.