| BluezZzz a întrebat:

Stie cineva daca la academia de politie, la "siguranta si protectie publica" mai precis, la sectia de criminalistica, pe timpul facultatii, sunt inchis intr-un campus sau ceva de genul?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Studentii Academiei de Politie trebuie sa stea, de regula, la caminele Academiei si pot parasi incinta Academiei doar in invoire.
Ca exceptie cei din Bucuresti pot sta acasa, daca au primit aprobarea conducerii Academiei.

| Vvistula a răspuns:

Nu esti inchis, sunt niste reguli pentru parasire.