| Nic21 a întrebat:

Stie cineva de ce documente am nevoie pentru transfer clasa a 9a? este in aceeasi liceu si profil.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cazul tau nu este un transfer, este doar o mutare dintr-o clasa in alta. Trebuie doar o cererere de mutare, adresata conducerii liceului si semnata si de un parinte.

| Nic21 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc, am fost la secretariat si intr-adevar asta mi-au spus si ele. Multumesc pentru ajutor.

2 răspunsuri:
| X00Anonima00x a răspuns:

Din cate știu ai nevoie de foaia matricola cu notele de pe primul semestru