| Elly7890 a întrebat:

Stie cineva din cei care au mai lucrat anumite firme care angajeaza tineri care sa imparta pliante pe strada sau in malluri din Bucuresti? nu ziceti sa caut pe net ca degeaba caut! vreau firme unde a mai fost cineva! astept raspuns

1 răspuns:
| AndreiKaze a răspuns:

Exista diferite firme care se ocupa numai cu pliante. Alte firme (de exemplu Bosch) incheie un contract cu firma respectiva pentru a i se face reclama pe o anumita perioana (campanie). Ca si firme exista Butterfly Inc., Falling Star etc.
Din pacate salariul nu e chiar atat de mare si uneori risti sa ai un sef suparat si toti nervii sa-i pice pe tine. De obicei asta inseamna ca ai lucrat degeaba o perioada; cunosc cateva persoane care nu si-au luat salariul pe campanie.
Eu iti recomand sa te axezi pe altceva, iar in ziua de azi cel mai bine se castiga din afaceri, dar majoritatea afacerilor care sa-ti aduca un profit serios au nevoie de investitii pe masura.
Daca vrei sa pornesti de la varsta asta intr-o cariera iti pot recomanda sa pornesti o afacere intr-un sistem MLM. La inceput castigi niste bani frumosi de buzunar, iar cu timpul, daca te tii de treaba, poti sa te imbogatesti. Asta depinde de dedicarea ta fata de ceea ce faci.
Daca doresti mai multe detalii poti sa ma contactezi la ID fmgroup_contact@yahoo.com.
Sper ca te-am ajutat si astept mesajul tau, Andrei.