| cristian123456 a întrebat:

Stie cineva unde gasesc ceva de munca pentru acasa? ofer funda

Răspuns Câştigător
| zxcxzxc a răspuns:

Pai cauta in ziar! de acasa iti poti deschide un magazin online, stai la calculator si vinzi produse! de recomandat produse nealimentare, pentru ca acestea nu expira! astept funda

1 răspuns:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.