| Ioana_2414 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi informatii despre facultatea de inginerie medicala din bucuresti? sau daca se studiaza aceleasi materii ca in iasi?

3 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Pe googlelaughing

| maria_1153 a răspuns:

Eu sunt primul an (am trecut anul 2)la facultatea de inginerie medicala din cadrul politehnicii bucuresti. Pot sa-ti spun ca e greu dar frumos. in primul an am studiat anatomie, fiziopatologie, matematica, fizic, biofizic, biochimie, etica si deontologie, bazele electrotehnicii(un fel de electricitate), biologie celulara etc. Am facut si o garda la spital, am asistat la o operatie> A fost o experienta frumoasabig grinsi cel mai tare mi s-a parut ca am facut singuri diferite teste medicale, printre care ekgbig grinE frumos, dar trebuie sa-ti placa sa te impliciwinkingsi daca inveti nu e asa de greu:*

| MadaGr a răspuns (pentru maria_1153):

Mai multe detalii poti sa imi dai?