| Joker3134 a întrebat:

Stiti ceva, e concurenta mare la subofițeri armata?

3 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Din câte știu eu, e destul de mare concurența la subofițeri. Acum depinde si de norocul tău dacă în anul respectiv sunt mulți candidați pe un loc.

Răspuns utilizator avertizat
| SynapseNinja a răspuns (pentru Joker3134):

Da, la sgp în general e concurența mai mică față de subofițeri. Da, sunt ani în care de abia s-au umplut locurile, dar sunt și ani în care au fost 3 pe loc. Dar una e să fii 3 pe loc la sgp, și alta e să fii câte 5 pe loc la subofițeri. La ce vreau să mă refer? Adică e mai mare probabilitatea să prinzi concurență mare la subofițeri decât la sgp.