| Arianna_2594 a întrebat:

Stiti ceva melodii de fundal pentru un proiect in power point? am de facut o prezentare despre meseria mea preferata adica :avocatul si as avea nevoie de o melodie pe fundal.si nu as vrea una lenta(nu vreau sa imi adoarma colegii in timpul prezentarii':p)

4 răspunsuri:
| Dreamer a răspuns:

Baga-le 50 cent - Ready for War, Jorge Quintero - 300 Violin Orchestra sau Fort Minor - Remember the Name ca sigur n-or sa mai adoarmalaughing)

| Cezar a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/32B58E5Y26U9/save-me-mp3.html

S-ar putea sa iti placa, e doar o melodie, nu cred ca o sa adoarma colegii tai :D

| Simiina8 a răspuns:

Nu scuze.