| alin9923 a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si, de anul viitor se va introduce un profil la care vreau si inainte nu era, cum se face repartitia? Nu o sa aiba medie cu care se intra?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mediile care se publica sunt mediile din anii trecuti, nu cele cu care se intra. Daca intr-adevar se introduce un profil nou, nu va exista o medie orientativa si nu vei sti dinainte daca ai vreo sansa sa intri sau nu. Dar avand in vedere ca exista posibilitatea sa pui optiuni multiple, vei pune, mai jos pe lista, alte profile cu medii orientative mai mici decat media ta, ca sa fii sigur ca nu ramai pe dinafara

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Cred ca esti dezinformat. Nu se va introduce niciun profil.

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Despre ce profil este vorba, eu nu am auzit, spune-ne mai multe ca sa putem raspunde la intrebare.

| alin9923 explică (pentru AnoNymOuSS11):

Arhitectura, Design si Arte Orientative