| Alynutzaaa a întrebat:

Sunt clasa a XI-a si deja am inceput sa ma gandesc unde voi merge mai departe dupa terminarea liceului!

Avand in vedere ca imi plac enorm de mult animalele as dori sa urmez facultatea de Medicina Veterinara din Timisoara!

Cine imi poate da niste detalii despre facultate sau daca cineva este student la acea facultate?

Exista pentru o fata sanse sa intre si sa se mentina la acea facultate! Mentionez ca sunt eleva la profil de filologie ( limbi )!

2 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Si mie mi-ar place la veterinara pentru ca ador animaleleeelove struck insa e greu cel putin asa am auzit si asa cred.sa stai 6 anistraight face. oricat am iubii noi animalele tot nu cred ca putem rezistalaughingcel putin de mine sunt sigura ca nu as putea sa rezist

| Madalyn a răspuns:

E bine ca te gandesti la viitorul tau de pe acum, insa ar fi mai bine daca te-ai gandi si la bac! Nu poti merge la facultate daca nu ei bacul!