| Gabitza1305 a întrebat:

Sunt in clasa a 11-a, profil mate-info, intensiv info. Ca si facultate eu as vrea sa merg pe design vestimentar (stiu, nu are nici o legatura) insa nu e tocmai de viitor asa ca ma gandesc sa merg la informatica iar din anul 2 sa ma apuc si de design. Problema e ca nu ma pot decide intre cluj si Bucuresti. Imi puteti da ceva detalii despre cum e viata de student in orasele astea?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Faina, multa distractie cu fete frumoase, si numai doua sesiuni pe an pe care trebuie sa le treci, indiferent de orasul in care este facultatea.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

In ucuresti este super, ai si cazare la camin.Eu zic sa te decizi de la inceput cu, care sa incepi deoarece nu vei avea timp de doua simultan. Fale pe rand.