| Teodor_Grigore_1998 a întrebat:

Sunt in clasa a 7 si as vrea sa fiu pilot dar nu stiu la ce liceu sa ma duc pe ce profil dar daca se poate in afara de militar!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa fii pilot trebuie sa faci o școala de Aviație.
Deci nu are absolut nicio importantă la ce liceu te duci sau ce profil, oricum nu o sa te ajute nici unul in acest sens, nici măcar facultatea.

| Vvistula a răspuns:

Liceu sportiv. Pilotul este un sportiv.

| Vvistula a răspuns:

Scuze, depinde ce pilot, daca vrei pilot de avion te duce pe profilul de mate-info clar. Daca vrei sa fii pilot de curse te duci unde am zis in primul raspuns.