| claudia_5119 a întrebat:

Sunt la liceu cu profil tehnic as putea sa dau la facultatea de psihologie?

6 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Da de ce sa nu poti da la facultatea de Psihologie? poti da numai ca trebuie sa te pregatesti pentru materiile necesare admiterii la acea facultate, daca va fi cazul sa se mai dea admitere.Bafta multa.

| catthshshshs a răspuns:

Bineinteles! Atata timp cat iti place si vei putea face fata, de ce nu?!

| Blosssom a răspuns:

Desigur, dar necesita pregatire si rabdare, dar mai ales TALENT.Bafta!

| bebytzza_9352 a răspuns:

Daca ai medie mare...cred ca dabig grin

adica nu vad care ar fi problemathinking

| cryss_1476 a răspuns:

Da normal ca poti! nu conteaza ce liceu ai facut. poti da la orice facultate vrei.

| al3xxxutz a răspuns:

Poti, dar trebuie ceva pregatire.