| GeorgeOG19 a întrebat:

Sunt la liceu de arte.pot merge la o facultate de drept dupa ce termin liceul?

Răspuns Câştigător
| MarinasChristy a răspuns:

Poti sa mergi la ce facultate vrei tu, poti sa te duci si la cibernetica si la astronauti si unde vrei tu, intereseaza-te doar ce trebuie sa inveti pentru admiterea la facultatea unde vrei sa dai

2 răspunsuri:
| Unicornlover7 a răspuns:

Da, poti sa faci tot ce iti doresti in viata, conditia e sa muncesti! Daca in orasul tau se da admitere, intereseaza-te de dinainte si incepe sa iti inveti. Daca nu, te-ai scos happy Dar trebuie sa inveti serios. Daca esti la un liceu de arte asta nu inseamna ca esti mai prejos decat cei care sunt la licee pe real. La tine e chiar mai bine pentru ca ti se dezvolta creativitatea, si ca avocat sau asa vei putea vedea situatia din mai multe perspective si vei fi bun! Sper ca te-am ajutat si succes in continuare! Daca in viitor am o problema si am nevoie de un judecator? avocat, sa stii ca vin la tine! happy

| Rockg666 a răspuns:

Da