| xoxolove96 a întrebat:

Sunt la liceu economic specializare tehnician in administratie si nu stiu ce facultate sa aleg. Am posibilitatea sa aplic la o facultate de finante, economie si afaceri internationale, management, marketing, economie, administrarea afacerilor sau contabilitte. Va rog spuneti-mi care ar fi mai de viitor si cu ajutorul careia as putea sa-mi gasesc un loc de munca bine platit.

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Acum depinde si ce iti place tie.Ai putea sa faci finante sau management sau adminstrarea afacerilor.Dar piata muncii e mereu in schimbare.Nu stii sigur ce se va cauta.Succes!