| Frank51 a întrebat:

Sunt la Liceu, Profil Tehnic (Mecatronica) daca nu iau bacu pot sa merg undeva mai departe?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la facultate/postliceala nu dar poti face totusi o scola profesionala sau una de meserii. Cat despre o sluja da poti dar nu cred ca te poti angaja in mecatronica daca n-ai bac.

| Frank51 explică (pentru anonim_4396):

Dar parca asa am auzit ca pot continua cu o postliceala chiar si fara BAC luat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Frank51):

Habar n-am, acum incep clasa a 10-a, am cam dat-o cu presupusul.

| Frank51 explică (pentru anonim_4396):

Eu acum am terminat a 10-a, o sa mai caut informatii... happy

| AlexAleex a răspuns:

Nu..scuze

| BogdanVasc a răspuns:

Salut, nu.

Insa, joburi poti lua (care nu cer informatii din liceu) dar nu poti ajunge la o slujba bine platita.

Răspuns utilizator avertizat