| CristianaCrissPinka2002 a întrebat:

Sunt la stiinte sociale si as da competente la lb romana, lb straina(engleza) si digitale. BAC-ul il dau la lb romana, istorie si proba la alegere, adica logica/psihologie /sociologie /economie /filosofie/geografie. Intrebarea mea este:
La ce dau probe orale la bac, dar la competente?

Răspuns Câştigător
| NevermindXEXEXD a răspuns:

Eu am dat competentele in februarie.
Oral am dat decat la romana si engleza(poti alege si franceza sau italiana sau ce faci tu).
Iar competenta scrisa la engleza (sau ce alegi tu) si la digital subiectul 1 si 2.
P.s la limba straina ai si audio

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Ai zis: si as da competente la lb romana, lb straina(engleza) si digitale. De fapt TREBUIE să competenţe la lb romana, lb straina(engleza) si digitale. Astea sunt probele orale. Vezi că se dau mai nou în februarie-martie!