| lacaramioaralarisa a întrebat:

Sunt la un profil de electronica automatizari cu ce ies eu de la acest profil? Sunt fata in clasa a10a. unde o sa ma pot angaja? Va multumesc.

6 răspunsuri:
| August99 a răspuns:

Ce coincidenta. Si eu sunt fata la acelasi profil. Eu nu o sa merg pe domeniul asta mai departe.

| lacaramioaralarisa explică (pentru August99):

Dar ce o sa faci?

| August99 a răspuns (pentru lacaramioaralarisa):

Nu stiu. Mai vad happy

| Tudy000 a răspuns:

Daca esti buna faci automatica si calculatoare la poli si de acolo ai unde cacalau, altfel, casiera, call center, chestii din astea marunte de 1000 de lei salar in mana, dar nu pe profil.

| Thealexis a răspuns:

Doar cu liceul, nu te poți angaja în domeniul acesta. E obligatorie Politehnica, în cazul în care vrei să profesezi în domeniul electronicii - automatizărilor. În cazul în care vrei să faci altceva, trebuie să alegi o facultate pe profilul în care vrei să profesezi. Deocamdată, tot ce poți face e să iei o notă bună la BAC, când va veni momentul.

| roberto2007 a răspuns:

Te angajez eu in elvetia happy da msg sa vorbim