| sphinx a întrebat:

Sunt mutat in Franta cu parintii de ceva timp. Momentan nu lucrez, dar as vrea sa ma angajez. Ma tenteaza destul de mult sa ma duc la Disney la parcul de distractii. Eu nu am cetatenie franceza, insa stiu cat de cat limba. Credeti ca as avea sanse sa ma angajez acolo? Ar tine cont de cetatenie?
Multumesc

1 răspuns:
| Ungurean_Andrei_1999 a răspuns:

Salut, nu e neaparat sa ai cetatenie, dar nu strica sa iti faci, pentru ca te ajuta foarte mult si o sa ai mult mai multe beneficii ca si cetatean francez.