| Lavinia_Banu_2000 a întrebat:

Taicamiu scrie pe you tub ca el este un stafidofil si ca iubeste cacati cum sal opresc din a mai face videoclipuri ca se face de tot rasul toate lumea rade de ras canalul lui de you tube se numeste Rahat Adi

Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Taie cablul de la net.

8 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Scuza-ma, dar tatăl tău nu are toate țiglele pe casa.

| Lavinia_Banu_2000 explică (pentru Bondarel99):

Stiu de asta la parasit mama

| Bondarel99 a răspuns:

Dar e foarte posibil sa nici nu fie canalul lui. Adică oricine poate lua poze cu el și sa facă acel canal și clipuri in numele lui.
Sau pur și simplu a vrut sa fie o gluma.
Oricum poți sa le spui asta celor care rad.

| Lavinia_Banu_2000 explică (pentru Bondarel99):

Ba nu este a lui el mi-a zis sa mai zis de canalul lui si cand l-am vazut am ramas socata el mi-a zis ca este canalul lui

| Violleta2022 a răspuns:

Jenant, al naibii de jenant cand un rahat cu ochi vine sa scrie asa ceva despre taiuca-su pe forumuri online.
Habar nu are ce o astepata cand va vedea taica-su postarea asta!

| Deliiiia a răspuns:

Raporteaza canalul respectiv pentru denigrare.

| BucurCristina a răspuns:

Spune-i ca poate sa-si aleaga un alt hobby mai pconstructiv si mai creativ si spune-i fara sa ranesti sentimentele spune-i ca-i apreciezi canalul dar ar fi mai bine sa se lase.

| Lavinia_Banu_2000 explică:

Dar cine naiba mai esti si tu ma rog un copilas de 12 care strie scrie aici ca n-are ce face pleaca de aici si poza aia ai gasit-o tu de acum ca-ti va ani bravo iti dau un premiu pentru cea mai proasta acum pleaca si in plus ila este canalul de you tube a lui