| BilaRomânească a întrebat:

Știu că sună drept o întrebare prostească și amândouă companiile sunt cam la fel dar aș vrea să mă angajez... Ce ați alege între KFC sau McDonald's?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu as alege niciunul.

| Adry05 a răspuns:

KFC, de Mc am auzit numa de rele ca și mediu de lucru

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt cam, dar nu la fel. Dacă vă dă de mâncare la serviciu când se termină programul, să preferi McD.

| JicaContra a răspuns:

Ca, CLIENT, nu ca angajat
mic dejun
KFC, "doriti micdejun"...
NU, vreau aia si ailalta din meniul normal
ok, vine imediat

McDonald's MVE CU MULT "RESPECT"
"pana la 10 servim NUMAI mic dejun"
... DAR EU NU VREAU MIC DEJUN, VREAU NISTE SANDWICH-URI de care am NEVOIE, PENTRU TOATA ZIUA
ne pare rau, doar asta putem face pentru dumneavoastra

DE CE INCEARCA SA IMI BAGE MICUL DEJUN IN KUR SI SA IL INFIGA PANA SUS?!?

angryangryangryangryangryangryangryangryangry

asa ca, o firma asa de IMBECILA, cred ca se comporta cu angajatii exact la fel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinand cont ca e salariu slab pentru cat efort depui in asa conditii mizere, eu zic ca un fast food de colt de strada e mult mai ok.