| dannydeejay a întrebat:

TPU, am o intrebare...De exemplu daca vreau sa dau la academia de politie si nu intru cu toate ca am luat examenul, mai dau examen daca ma duc la scoala de ofiteri? Raspunsul pertinent si care imi va fi de folos primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa dai examen si la alta scoala de ofiteri si sa reusesti. In primul rand este vorba de examene diferite, in al doilea rand de ministere diferite si in al treilea rand, in general, rezultatele de la examenul de admitere la o facultate nu se iau in considerare la alta facultate, chiar daca ar fi vorba de exact aceleasi materii. Numai bine!