| RorySan a întrebat:

Tre sa dau la facultate..si chiar nu stiu ce oras sa aleg intre Cluj si Bucuresti >

5 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut.Ambele orașe sunt bune, numai sa fii serios/pasa.Succes!

| Adry05 a răspuns:

Oamenii sunt mult mai ok la Cluj si nu e nici jungla urbana din Bucuresti. laughing Facultatile sunt bune in ambele orase iar preturile aparent nu mai prea difera. Deci eu as alege Cluju

| Arthiom a răspuns:

La Cluj sunt facultati serioase. Bucurestiul e, nu mai zic cum ca se supara unii.

| RorySan explică (pentru Arthiom):

Mersi..am luat o alegere smug
in ce oras vreau sa dau..acum sper sa fac si ceva cu facultatea pe care mi-am aleso...sau cel putin ce vreau sa fac
totul depinde de media de la bac.dar trebuie sa reusesc

| Anon31241212 a răspuns:

La Cluj. Profii sunt mai deschisi la minte si te poti angaja din facultate. E mai usor sa gasesti loc de munca in cluj. Si oamenii sunt mult mai de treaba.