| Questo a întrebat:

Trebuie sa platesc pentru a face un cont pe mIRC?

Răspuns Câştigător
| iulikka a răspuns:

Nu trebuie sa platesti e gratis

3 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

Download mirc pe www.mirc.com

| YoYoLicious a răspuns:

Ce inseamna pentru tine "cont"? Poti intra gratis pe irc, doar downloadandu-ti mirc-ul de pe internet si completand datele necesare pentru a intra. Serverele le gasesti in meniu. User iti poti face gratuit intraand pe site-ul celor de la cservice. Iar canal iti poti face gratis, conditiile fiind sa primesti suport de la alti 10 useri de pe irc.

| YoYoLicious a răspuns:

Nu mi-a aparut raspunsul aici si nu stiu daca s-a postat. In caz ca nu, da-mi un mesaj privat si-ti mai raspund o data.