| anonim_4396 a întrebat:

Tu ce ai vrut s-a te faci cand erai mic?

11 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Fotomodel...Ma imbracam cu hainele maica-mii si ii luam pantofii cu toc sa fiu mai inalta si defilam prin casa. Si imi mai placea sa fac rochite din ceasafuri pe verisorul meu. Dar inainte desenam modelul pe o foaie. Asta s-ar numii design vestimentar dar ce stiam eu atunci de design tongue
xoxo

| anonim_4396 explică (pentru Elenaaa23):

Tarelaughing

| piTiCcu a răspuns:

Bucatar happy

| TooNight a răspuns:

Motociclistalaughing.Lumea-si facea cruce cand auzealaughing

| CamiiBăă a răspuns:

Actritawinking

| badboy18 a răspuns:

Musafirlaughing)

| ςгเรtเภยкค a răspuns:

Buna!happy

Pai cand eram mica imi doream sa devin cantareata/actrita si asta imi doresc si acum...dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru ςгเรtเภยкค):

Bucatar de succes tongue

| goodofwar09 a răspuns:

Star Pornolaughing)))

| anonim_4396 explică (pentru goodofwar09):

Care ar fi numele de scena?laughing

| KameliaAura a răspuns:

Medichappy