| Iulian3038 a întrebat:

Un hack de like-uri? Romani sau arabi si comenturi daca stiti si de Instagram. am avut hublaa me dar acum imi cer nu stiu ce tokeni si nu imi mai merge. Idei?

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Este 4liker, o poti descarca de pe aptoide (sau cum era) si poti sa faci like-uri si pe Facebook si pe Instagram si pentru like-uri sau urmaritori pe Instagram mai este Get followers, tot de pe aptoide.
Pentru app Get Followers poti sa intri cu 4 conturi iti recomand sa tot faci conturi si sa dai suscribe la altii si dupa ce faci punctele necesare poti sa iti bagi like-uri, iti recomand si addmefast.com e destul de buna, daca dai 75 de likes sau altceva primesti 500 de puncte gratis.

| Iulian3038 explică (pentru ovidiu123432):

Aptoide? Adica de pe calculator sau telefon

| ovidiu123432 a răspuns (pentru Iulian3038):

Pe telefon