| claudya a întrebat:

Unde ar fi un post liber de psiholog scolar in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
mlm
| mlm a răspuns:

Singura modalitate ca sa afli unde este post liber, este sa mergi la Inspectoratul Scolar din orasul tau si sa ceri aceasta informatie, atunci vei sti cu exactitate ce si cum.Bafta multa.

4 răspunsuri:
| TipulVerde a răspuns:

Probabil intr-o scoala bucuresteana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrezi si in particular? imi e greu sa vorbesc cu motanul meu, cred ca avem probleme de comunicare...nu-l mai inteleg.Ma ajuti?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tin sa specific ca pentru orice post se da concurs si ar fi bine sa fie pe drept

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sufar de aceeasi boala adica sa imi gasesc un post de psiholog dar in c ta stie cineva sau poate sa ma as