| Pirvu_Cristi_1993 a întrebat:

Unde gasesc locuri de munca in Valcea?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca la AJOFM. Conform Codului muncii toti angajatorii sunt obligati sa comunice locurile de munca vacante aici. De asemenea vezi pe site-urile cu locuri de munca si in ziarele locale.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.ejobs.ro
Pa, pa.

| Alex a răspuns:

Sa faci conturi pe www.ejobs.ro, www.bestjobs.ro, jobs.bizoo.ro, www.myjob.ro. Mai intai faci C.V.-urile de pe acele site-uri si dupa aceea cauti. Succes!

| Alphabeat a răspuns:

Peste tot! Viziteaza acest link cu joburile din Rm. Valcea! :D Sper ca te-am putut ajuta!
http://valcea.ejobs.ro/oras/Rimnicu-Vilcea?gclid=COTJwbLm1rUCFQy4zAodMU0A9Q

| silvius162003 a răspuns:

Buna ziua,

Ce domeniu de activitate aveti?
Pentru o discutie detaliata imi puteti scrie pe Skype: silviu_office sau imi puteti lasa mail