| patrickvanreece a întrebat:

Unde gasesc si eu un model de cv necompletat ca sa il pot completa. Exista pe site asa ceva si daca da in ce format as putea sa trag prin imprimanta sa fac mai multe copii de rezerva sa am

Răspuns Câştigător
| Lavinia4you a răspuns:

Buna patrick, iti recomand sa iti creezi un cv online, este usor de creat si modificat, poti trimite link direct angajatorului http://muncitorul.com/.

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Https://europass.cedefop.europa.eu/editors/ro/cv/compose.jsp

Uite aici. Dupa ce il completezi il descarci pe calculator si il printezi in cate exemplare ai nevoie. Succes!