| anonim_4396 a întrebat:

Unde gasesc un loc de munca

8 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

In Bucuresti pe data de 24 aprile va fi o Bursa a locurilor de munca in sala de sport a liceului P. Maior (bdul Timisoara nr.6 sector 6) sunt preconizate 586 de locuri de munca - 36 pentru studii superioare, 166 pentru studii tehnice, 329 pentru muncitori calificati si 55 pentru muncitori necalificati... Incerca si multa bafta
Daca nu depune un CV pe BestJobs sau Ejobs. Mult noroc.

eileen
| eileen a răspuns:

In primul rand te sfatuiesc sa aplici la mai multe firme de recrutare, cum sunt Bestrecruiting, advice-hr, infoconsulting, jobstarget, etc. Acolo iti poti depune un cv, iar firma iti gaseste loc de munca, depinde de ofertele pe care le au.
Totodata, poti aplica online pe ejobs, myjob, best-jobs, hipo, etc.

| elena a răspuns:

La negru...nu, nu, la un negru...

Janina
| Janina a răspuns:

Ziarele din presa locala au anunturi sau afli de la cunostinte, astea cu netul eu am incercat de muuulte ori si nu am mers

| leluc a răspuns:

Unde ai noroc

| borsec a răspuns:

Pai cu un loc anume nu stiu daca te pot ajuta, dar poti sa-ti depui CV-ul pe internet pe ejobs sau bestjob, munca.ro. Poate ai noroc.

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acolo. Daca nu gasesti nici acolo, revino cu un mesaj