| wIndowSS a întrebat:

Unde mă pot angaja după ce termin Facultatea de Energetică (Politehnica Bucureşti), secţia Ingineria şi Protecţia Mediului În Industrie? Şi cam ce salariu pot avea?

2 răspunsuri:
| RaduMihaiRadu a răspuns:

Salut. N-are legatura cu itrebarea ta, dar cum este Energetica in general? Sunt a 11. a si ma gandesc la o viitoare facultate

| RoxanaTofana a răspuns:

Cauti un loc de munca? Pe LocalJobs.ro poti sa cauti, sa gasesti si sa aplici la joburi in localitatea sau judetul tau.